Co nowego w kinie?

Co nowego w kinie?

Po pierwsze Bond! James Bond. (reż. Cary Joji Fukunaga)

„Nie czas umierać”, to pierwszy film, który został wyreżyserowany przez Amerykanina. Wyszło mu to na prawdę dobrze. Cały film utrzymany jest w odpowiednim „Bondowskim” tonie i swego rodzaju elegancji. Film porywa. Dzięki subtelnym wtrąceniom nowego reżysera, oraz kilku nawiązaniom do innych filmów z serii, bardzo dobrze, się to kino ogląda. W filmie agent 007, opuszcza czynną służbę, na poczet spokojnego życia na Jamajce. Niestety nie cieszy się tym spokojem długo. Jeden z jego przyjaciół z CIA, prosi go o pomoc. Jednak ocalenie naukowca okazuje się nie lada wyczynem. Ponadto Bond natrafia na trop człowieka, dysponującego niebezpieczną technologią. Zaskakujący!

Wesele (reż. Wojciech Smarzowski)

Film z serii tych – „co tu się wydarzyło!”. Z minuty na minutę, w filmie rośnie poziom emocji. Niestety nie tych dobrych. Uczestnicy wesela, to ludzie skrajnie różni. Każdy ma swój bagaż doświadczeń i wizje otaczającego świata. Zaczynają budzić się skrywane uczucia i emocje, a na światło dzienne wychodzą historie burzliwych miłości. Każdy jest wpatrzony tylko w siebie i uznaje swój punkt widzenia za jedyny słuszny. To wszystko nakręca spiralę, którą ciężko będzie później odkręcić. To film w którym panna młoda z niepokojem śledzi zachowanie świeżo upieczonego męża, a to wszystko, z rosnącym pod sercem dzieckiem. Jej ojciec natomiast, to biznesmen, którego istnienie firmy wisi na włosku. Całej sytuacji przygląda się dziadek, do którego wracają wspomnienia.

„Najmro. Kocha, kradnie, szanuje” (reż. Mateusz Rakowicz)

Komedia oparta na prawdziwych wydarzeniach. Ale też taka komedia, na której można się naprawdę dobrze bawić, nie biorąc wszystkich wydarzeń pokazanych w filmie na serio. Film ukazuje życie Zdzisława Najmrodzkiego, szemranego celebryty, legendarnego prześmiewcy władz PRL. Mówi się, że film ukazuje zaledwie 10% z prawdziwego życia Najmrodzkiego. W filmie, Najmro ze swoją ekipą łupi Pewexy. Lubi – z wzajemnością piękne kobiety i dobrą zabawę. Inni mężczyźni go podziwiają. W końcu trafia się dziewczyna, dla której Najmro chce zmienić swoje dotychczasowe życie. Kolejna świetna rola Dawida Ogrodnika.

.

_pani_kosmetolog_

blogger & content creator

Mgr. Kosmetolog Emilia Jadczyk

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

Pewnie także polubisz

Podstawy pielęgnacji włosów

Opiszę Wam dzisiaj podstawowe czynności w prawidłowej pielęgnacji włosów. Zaczynając przygodę ze świadomą pielęgnacją, nasze włosy najczęściej nie są w najlepszym stanie. Często są naprawdę

Więcej