Deadline – recenzja książki

Deadline – recenzja książki

Mam dla Was dzisiaj recenzję książki, którą przeczytałam już jakiś czas temu.

Przyznam szczerze, że poradniki i wszelkie psychologiczne książki, nie były nigdy moimi ulubionymi pozycjami w biblioteczce. Wiele zmieniło się kiedy odkryłam tę autorkę – Alexandrę Reinwarth. Jest ona twórczynią wielu bestsellerów. Napisane przez nią poradniki, cieszą się ogromną popularnością i uznaniem, szczególnie w krajach niemieckojęzycznych. Sama autorka mieszka obecnie w Hiszpanii, a oprócz pisania, spełnia się również jako producentka, w branży reklamowej.

„Masz tylko dwa życia. Drugie zaczyna się w chwili, gdy odkrywasz, że masz tylko jedno”

Alexandra Reinwarth zachęca nas do eksperymentu. Wyznaczcie datę swojej śmierci na za rok… Szalone pomyślicie. Autorka próbuje, nakłonić nas do porzucenia wszelkich zahamowań, ograniczeń myślowych i strachu, na rzecz spełniania własnych marzeń i pragnień. I to chyba podoba mi się w tej pozycji najbardziej. Bo ilu z Nas, żyje ciągle pod czyjeś dyktando, lub w sztywnych ramach, narzucanych przez społeczeństwo? Ilu z nas po prostu boi się życia, innego niż dotychczasowe?

Od pierwszej strony zostałam wciągnięta przez autorkę do jej życia. I przyznam ze przepadłam. Nie ogranicza się ona bowiem, tylko do rzucania pustych słów – sama opisuje swoją drogę i kolejne sytuacje.

Obecnie, czytam jej kolejną książkę. Już mogę szczerze powiedzieć, że to będzie godna polecenia lektura. Zatem, jeśli chcesz odkryć, co jest naprawdę istotne w życiu, przestać martwić się drobiazgami, a zacząć zauważać to co jest naprawdę ważne, lub może chcesz w końcu, realizować swoje marzenia. Polecam Wam te pozycję. Wiele Wam rozjaśni.


„Zacznij żyć tak, jakby to był ostatni rok Twojego życia! Rób wszystko, na co do tej pory nie starczyło Ci czasu ani odwagi.”

.

_pani_kosmetolog_

blogger & content creator

Mgr. Kosmetolog Emilia Jadczyk

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

Pewnie także polubisz

Podstawy pielęgnacji włosów

Opiszę Wam dzisiaj podstawowe czynności w prawidłowej pielęgnacji włosów. Zaczynając przygodę ze świadomą pielęgnacją, nasze włosy najczęściej nie są w najlepszym stanie. Często są naprawdę

Więcej