KONKURS Radio Bioelixire

KONKURS Radio Bioelixire

Na naszym instagramie, ruszył konkurs Radio Bioelixire. Konkurs stworzony z miłości do zwierząt. Nasi pupile potrafią być niezwykli, szczególnie rano. Jedni liżą nas po twarzy, inni ściągają z nas kołdrę, zajmują miejsce obok nas na łóżku, czy też dosłownie wchodzą nam na głowę. Jeszcze inne zwierzaki, uwielbiają z rana donośnie poszczekać lub wyć w niebo głosy. Ale my i tak, bez względu na wszystko je kochamy! Właśnie dlatego, powstał konkurs Bioelixire. Abyście mogli podzielić się z nami, urokami poranków ze swoimi pupilami.

Na Czym polega?

Konkurs organizowany jest na instagramie Bioelixire Polska. Polega na tym, aby wrzucić na swoje Instastories filmik, jak budzi Cię rano Twój zwierzak. Trzeba dodać #radiobioelixire i oznaczyć profil @bioelixirepolska. Ten sam filmik, trzeba też wysłać do Nas w wiadomości, abyśmy mogli go wrzucić u Nas i zapisać w wyróżnionych. Co miesiąc wygrywają 3 osoby. Troje właścicieli zwierzaków, każdego miesiąca, zostanie nagrodzonych niespodzianką od Bioelixire.

POWODZENIA!

.

_pani_kosmetolog_

blogger & content creator

Mgr. Kosmetolog Emilia Jadczyk

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach

Pewnie także polubisz

Podstawy pielęgnacji włosów

Opiszę Wam dzisiaj podstawowe czynności w prawidłowej pielęgnacji włosów. Zaczynając przygodę ze świadomą pielęgnacją, nasze włosy najczęściej nie są w najlepszym stanie. Często są naprawdę

Więcej