Bioelixire Emulsja do dezynfekcji rąk 300ml – nie wysusza skóry

Bioelixire Emulsja do dezynfekcji rąk 300ml - nie wysusza skóry

https://boscoshop.pl/glowna/623-bioelixire-emulsja-do-dezynfekcji-rak-300ml-nie-wysusza-skory-5907737313876.html

Działanie:

Dezynfekcja

Dodatkowe działanie:

Nawilżenie

Produkt:

Emulsja

NOWOŚĆ! Bioelixire Emulsja do dezynfekcji rąk to skuteczny  preparat odkażający. Niszczy drobnoustroje takie jak bakterie i wirusy i jednocześnie chroni skórę przed nadmiernym przesuszeniem. 

CZYSTE RĘCE BEZ UŻYCIA WODY

Emulsja Bioelixire to idealny produkt do codziennego użytku, gdy potrzebujesz zdezynfekować ręce bez dostępu do bieżącej wody. Dzięki zawartości nadtlenku wodoru,emulsja zapewnia szeroki zakres działania przeciw bakteriom i wirusom. Pozostaje przy tym bezpieczna dla skóry, nawet przy częstym użyciu. 

DELIKATNA DLA SKÓRY DŁONI

Bioelixire nie podrażnia i nie niszczy delikatnej skóry w przeciwieństwie do preparatów opartych na alkoholu etylowym. Zawiera oleje mineralne i kwas mlekowy, które mają działanie pielęgnujące i tworzą ochronną powłokę zapobiegając przesuszeniu skóry dłoni. 

Składniki aktywne

  • Nadtlenek wodoru (woda utleniona) – stosowany w procesach dezynfekcji. Posiada wszechstronne zastosowanie, zarówno w medycynie jak i gospodarstwie domowym. Wykazuje działanie mikrobójcze.
  • Kwas mlekowy – substancja nawilżajaca, mająca zdolność przenikania przez warstwę rogową naskórka. Wykazuje właściwosci antybakteryjne
  • Olej mineralny (parafina) – zastosowana w preparatach do pielęgnacji skóry i włosów tworzy na ich powierzchni warstwę okluzyjna (film). Dzięki temu zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni – jest to pośrednie działanie nawilżające. W efekcie, parafina zmiękcza i wygładza skórę.

Korzyści dla twoich dłoni:

  • Szybko się wchłania
  • Nie wysusza skóry
  • Nie wymaga spłukiwania
  • Działanie pielęgnujące i ochronne

pH 3.0 – 3.5

Pojemność: 300ml

Sposób użycia: Nanieś jedną kroplę emulsji na dłonie i pocieraj przez kilka sekund aż dłonie będą suche. Nie wymaga spłukiwania.