Kultowe „olejki do włosów Bioelixire” mają teraz nową nazwę, która znacznie lepiej oddaje sposób ich działania. To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów – wysłuchaliśmy ich sugestii i postanowiliśmy z nich skorzystać. Teraz każdy ze znanych „olejków Bioelixire”, zarówno tych o pojemności 20 ml, jak i 50 ml, to serum silikonowe lub po prostu serum do włosów Bioelixire, dzięki czemu nikt nie ma wątpliwości, że zawierają one dodatek lekkich silikonów!

Dlaczego nazwa jest tak ważna?

Zmieniając nazwę naszych produktów, chcemy podkreślić różnicę pomiędzy serum do zabezpieczania włosów i końcówek, zawierającym zarówno naturalne składniki aktywne, jak i silikony, a olejkiem organicznym o składzie naturalnym w 99%, który służy do olejowania pasm. Nasze słynne „olejki silikonowe” nakłada się na kosmyki na ostatnim etapie pielęgnacji, by zabezpieczyć fryzurę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych (pogody, wysokich temperatur, promieni UV), przenikaniem szkodliwych substancji chemicznych oraz nadmiernym odparowywaniem wody. Mają one silne działanie kondycjonujące, nabłyszczają, wygładzają i zmiękczają włosy, umożliwiając uzyskanie efektu tafli.

Tymczasem olejki organiczne przeznaczone są do stosowania jako booster regenerujący, dodatek do innych kosmetyków lub olej do olejowania. Różnica między tymi dwoma rodzajami kosmetyków jest bardzo ważna, jednak osoby, które dopiero zaczynają świadomie dbać o włosy, mogą mieć problem z ich odróżnieniem. Zmieniając nazwę naszych produktów, staramy się im to ułatwić!

Czy nazwa to jedyna zmiana?

Jednak zmiana nazwy to nie jedyna rewolucja – teraz nasze sera silikonowe mają również nowe, ulepszone składy! Naturalne składniki aktywne (olejki i wyciągi roślinne, malachit, jedwab, koenzym Q10, witamina A), znalazły się w nich znacznie wyżej. Kosmetyki są również wolne od kontrowersyjnych substancji mogących wywoływać podrażnienie i sztucznych konserwantów. Przetestuj nasze „nowe” kultowe sera silikonowe osobiście!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *