Sera do włosów

Olejki Bioélixire to wyjątkowe kosmetyki, które skutecznie zabezpieczają włosy przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych – pogody, zanieczyszczeń, smogu, spalin, wysokich i niskich temperatur, a także silnych środków do stylizacji. Dbają również o optymalny poziom nawilżenia pasm, nie dopuszczając do nadmiernego odparowywania wody z ich wnętrza. Mają działanie kondycjonujące: nadają włosom przepiękny połysk, jedwabistą gładkość i cudowną miękkość, a przy tym ułatwiają ich rozczesywanie i układanie.

Zapobiegają również puszeniu się i elektryzowaniu, chronią końcówki przed rozdwajaniem. Dodatkowo dzięki zawartości naturalnych substancji aktywnych dogłębnie odżywiają i wzmacniają pasma. Mogą stać się idealnym domknięciem codziennej pielęgnacji!

Niezawodna ochrona i dogłębne odżywienie

Sera Bioelixire stworzone na bazie składników aktywnych pochodzenia naturalnego oraz silikonów łączą odżywiającą moc natury z niezawodnością syntetycznej ochrony. Lekkie, łatwo zmywalne silikony są w pełni bezpieczne dla włosów, nie nadbudowują się na nich ani ich nie obciążają. Tworzą na powierzchni pasm film ochronny, który nie dopuszcza do wnikania w ich strukturę szkodliwych substancji chemicznych, a także zabezpiecza je przed uszkodzeniami mechanicznymi i utratą wody. Domykają łuski włosowe, podnosząc odporność pasm za zniszczenie, nadają im blask i gładkość. Skuteczny filtr UV chroni włosy przed przenikaniem przez korę promieni UVA i UVB, które mogłyby trwale je uszkodzić i spowodować blaknięcie koloru.

Bestsellerowe olejki – zadbaj o piękny wygląd swoich włosów!

Sera do włosów Bioélixire doceniane są nie tylko za wyjątkowy skład, ale również łatwość stosowania. Kilka kropel wybranego serum wystarczy rozetrzeć w dłoniach, a następnie rozprowadzić równomiernie po suchych lub wilgotnych włosach. Kosmetyki nie wymagają spłukiwania. Ich stosowanie daje błyskawiczny efekt – Twoje włosy w kilka chwil po użyciu serum staną się piękne, lśniące i sypkie! Z pomocą olejku silikonowego bez problemu uzyskasz zachwycający efekt tafli.