Bioelixire do włosów zniszczonych

Seria Bioélixire do włosów zniszczonych to linia kosmetyków przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji pasm i skóry głowy. Dzięki dużej zawartości odpowiednio dobranych składników aktywnych o działaniu regenerującym, nawilżającym i wzmacniającym pozwalają one przywrócić piękny i zdrowy wygląd kosmykom uszkodzonym w wyniku częstego przeprowadzania zabiegów chemicznych, ekspozycji na szkodliwe warunki pogodowe lub nieprawidłowej stylizacji na gorąco. To produkty o delikatnych formułach bezpiecznych dla wrażliwej skóry głowy, które w szybki i skuteczny sposób odbudowują zniszczone włosy, nadają im blask, gładkość i miękkość. Dzięki nim stworzysz wieloetapową rutynę pielęgnacyjną w pełni odpowiadającą na potrzeby Twoich pasm!

Wieloetapowa pielęgnacja włosów zniszczonych z marką Bioélixire

Seria obejmuje trzy produkty o uzupełniającym się działaniu. Stosując się jeden po drugim, zapewnisz włosom intensywną odbudowę, dogłębne odżywienie, wzmocnienie, uelastycznisz je i nadasz im wspaniały wygląd. Linię tworzą:

  • szampon do włosów zniszczonych Bioélixire – łagodnie oczyszczający włosy i skórę głowy, wspierający ich szybką regenerację, nawilżający i odżywiający,
  • odżywka do włosów zniszczonych Bioélixire – o bardzo silnym działaniu odbudowującym, nawilżającym, wzmacniającym, rewitalizującym oraz kondycjonującym,
  • booster aminokwasowo-witaminowy Bioélixire – stosowany bezpośrednio na włosy i skórę głowy lub jako dodatek do odżywki, o bardzo skoncentrowanej formule, przyspieszający regenerację pasm, wzmacniający je i zapobiegający ich nadmiernemu wypadaniu i łamaniu się.

Dzięki tym trzem wyjątkowym kosmetykom zapewnisz swoim włosom kompletną pielęgnację obejmującą wszystkie niezbędne etapy: od oczyszczania, aż po odżywianie.

Naturalna regeneracja dzięki wyjątkowym składnikom aktywnym

Odbudowa pasm jest możliwa, jeśli dostarczy się im odpowiednich substancji odżywczych. Kosmetyki z serii Bioélixire do włosów zniszczonych zawierają starannie dobrane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, które wnikają głęboko do wnętrza włosa, dzięki czemu:

  • odbudowują jego uszkodzoną strukturę, uzupełniają występujące w niej mikroubytki i wzmacniają ją (tak działają m.in. aminokwasy i proteiny roślinne, kretyna, biotyna),
  • wygładzają jego powierzchnię i uszczelniają ją (tak działają m.in. jedwab, masło Shea)
  • intensywnie go nawilżają, absorbując wodę z otoczenia i wiążąc ją, mają właściwości uelastyczniające (tak działają m.in. kwas hialuronowy, panthenol),
  • chronią go przed działaniem czynników zewnętrznych, nadmiernym odparowywaniem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi (tak działają m.in. olejek jojoba, olejek słonecznikowy),
  • zabezpieczają jego komórki przed działaniem wolnych rodników, stresem oksydacyjnym i starzeniem się (tak działają m.in. olejek arganowy, olejek z pestek winogron, amla).

Dodatkowo kosmetyki z tej serii zawierają składniki, które poprawiają kondycję skóry głowy i wspierają jej krążenie, dzięki czemu doskonale wpływają na cebulki włosowe – stają się dużo lepiej odżywione. To z kolei oznacza, że włosy mają mniejszą skłonność do wypadania, rosną szybciej, są mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Przywróć włosom piękny wygląd z Bioélixire!

Linia Bioélixire została opracowana z myślą o codziennej pielęgnacji włosów zniszczonych – to oznacza, że w stu procentach odpowiada na ich potrzeby. Dzięki regularnemu stosowaniu wszystkich trzech produktów szybko zauważysz, że pasma stają się dużo wytrzymalsze, nie łamią się, a ich końcówki się nie rozdwajają. To prosty s posób na przywrócenie im intensywnego połysku, gładkości i miękkości, ich perfekcyjne nawilżenie i zregenerowanie. Dzięki kosmetykom z tej linii staną się też dużo łatwiejsze do rozczesania i ułożenia – zapomnisz o ich puszeniu się i elektryzowaniu!