Witajcie na blogu Bioelixire!

Jestem Emilia i tworzę w sieci jako _pani_kosmetolog_ . Pokazuje kobietom jak zaakceptować siebie i swój wygląd oraz pokochać go i być z niego dumnym. Uczę świadomej pielęgnacji zarówno w obszarze skóry twarzy jak i ciała. Pomagam też w pielęgnacji włosów i pokazuję jak o nie dbać bez względu na porowatość, a w przypadku włosów kręconych czy falowanych, jak wydobyć naturalny skręt. Przez lata służę swoją wiedzą popartą studiami oraz doświadczeniem w zawodzie. Mam nadzieję, że pomogę również Tobie!

Jestem magistrem kosmetologii. Mój zawód to również moja ogromna pasja i hobby. Uwielbiam czytać artykuły branżowe oraz ciekawe książki. Jestem szczęśliwa, że mogę robić to co kocham. Prywatnie jestem mamą Mikołaja. Cudownego urwisa o blond loczkach! Kocham dobre jedzenie, muzykę, aktywny wypoczynek i bliskich mi ludzi.

Będę tworzyć tego bloga dla Was. Chcę przybliżyć markę Bioelixire oraz ciekawostki z branży beauty. Znajdziecie tutaj sporo wiedzy na temat pielęgnacji włosów i ciała oraz trochę lifestylu. Wprowadzę Was w świat składów i substancji aktywnych w kosmetykach. Od czasu do czasu wpadnie też jakieś DIY lub szybki przepis na przekąskę do pracy czy zdrowe śniadanie.

Mam nadzieję, że Ci się tu spodoba i zostaniesz ze mną na dłużej.

_pani_kosmetolog_

Jadczyk Emilia

Pewnie także polubisz

Podstawy pielęgnacji włosów

Opiszę Wam dzisiaj podstawowe czynności w prawidłowej pielęgnacji włosów. Zaczynając przygodę ze świadomą pielęgnacją, nasze włosy najczęściej nie są w najlepszym stanie. Często są naprawdę

Więcej

CO TO JEST TA CAŁA POROWATOŚĆ?

Każde włosy są unikalne. Czarne, blond, długie, krótkie, proste czy kręcone, wszystkie są ogromnym wyzwaniem. Dobór odpowiedniej pielęgnacji jest ważny a nawet bardzo ważny. Ale

Więcej