Essential

Bioélixire Essential to linia produktów przeznaczonych do codziennej pielęgnacji włosów opracowana z myślą o dostarczaniu pasmom oraz skórze głowy optymalnej dawki składników odżywczych. Obejmuje szampony, maski i odżywki o formułach bazujących na naturalnych składnikach aktywnych będących bogatym źródłem witamin, minerałów, nienasyconych kwasów tłuszczowych, antyoksydantów i wielu innych cennych mikroelementów. To wyjątkowe produkty, dzięki którym zadbasz o doskonałą kondycję włosów i skóry głowy.

Bogactwo naturalnych substancji aktywnych

Kosmetyki należące do linii Essential Bioélixire zostały stworzone na bazie naturalnych składników aktywnych, które dostarczają włosom i skórze głowy mikro- i makroelementy niezbędne do ich dogłębnego odżywienia i szybkiej regeneracji. Działają one wzmacniająco, poprawiają wygląd pasm, uelastyczniają je, nadają im sprężystość, połysk i jedwabistą gładkość. Wnikają głęboko w ich strukturę i przenikają do cebulek włosowych, poprawiając kondycję włosów od wewnątrz.

Cztery zestawy do dwuetapowej pielęgnacji – odżywki, maski i szampony Bioélixire

Należące do linii Essential marki Bioélixire szampony, maski i odżywki można łączyć w zestawy – ich działanie doskonale się uzupełnia, dzięki czemu pozwalają na przeprowadzenie kompleksowej, dwuetapowej pielęgnacji. Doskonale sprawdzają się jako podstawa codziennej rutyny pielęgnacyjnej. Dostępne są w opakowaniach o dwóch pojemnościach: 300 ml i 500 ml. Wszystkie są niezwykle wydajne i łatwe w użyciu. W skład linii Bioélixire Essential wchodzą:

  • szampon wegański i odżywka wegańska z baobabem;
  • szampon nawilżający i maska nawilżająca z kwasem hialuronowym;
  • szampon regenerujący i maska regenerująca z czarnuszką;
  • szampon wzmacniający i maska wzmacniająca z biotyną.

Kompleksowa pielęgnacja włosów na co dzień!

Linia Bioélixire Essential to dowód na to, że świadoma pielęgnacja włosów w zgodzie z ich naturalną równowagą PEH wcale nie musi być trudna ani kosztowna. To wyjątkowe produkty przeznaczone dla różnych rodzajów włosów, które potrzebują wzmocnienia, regeneracji, nawilżenia i wygładzenia na co dzień. Ich stosowanie nie zajmuje wiele czasu, może przynieść naprawdę spektakularne efekty! To zasługa niemal całkowicie naturalnych składów i delikatnych formuł bezpiecznych dla pasm i skóry głowy.