Seria „Istota Natury”

„Istota Natury” to seria wegańskich produktów do pielęgnacji włosów. Zostały opracowane w taki sposób, by przywrócić i utrzymać naturalną równowagę PEH pasm. Regularne dostarczanie odpowiedniej dawki niezbędnych składników: protein, emolienów i humektantów zapewnia im piękny i zdrowy wygląd, wspaniały połysk, jedwabistą gładkość i odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Utrzymanie balansu pomiędzy tymi trzema substancjami to podstawa świadomej pielęgnacji włosów.

Skuteczność z natury – seria wegańskich kosmetyków

Produkty z serii „Istota Natury” odżywiają i nawilżają włosy, wzmacniają je, wspomagają ich regenerację i poprawiają kondycję. Wszystkie są wegańskie, nie były testowane na zwierzętach, a ich skład jest niemal całkowicie naturalny (95-98%). Doskonale sprawdzają się do codziennej pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej skóry głowy, ponieważ nie zawierają substancji drażniących ani silnych detergentów. Formuła zapachowa pozbawiona jest alergenów.

Bezsilikonowa formuła kosmetyków z serii „Istota Natury” bazuje na wyciągach z roślin i ziół, olejkach i proteinach roślinnych, których dobroczynne działanie na włosy zostało potwierdzone naukowo. Kosmetyki produkowane są w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami obowiązującymi w branży kosmetycznej w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo konsumentów.

Zadbaj o równowagę PEH swoich włosów z serią „Istota Natury”!

Każdy rodzaj włosów ma inne potrzeby, jednak niezależnie od porowatości, kondycji i stopnia zniszczenia wszystkie potrzebują tych samych składników – protein, emitentów i humektantów, a także witamin, minerałów oraz skutecznego oczyszczania. Kolejność i częstotliwość stosowania kosmetyków z serii „Istota Natury” można dowolnie zmieniać – warto eksperymentować i testować różne schematy ich stosowania, by stworzyć rutynę pielęgnacyjną dopasowaną perfekcyjnie do konkretnych pasm!