O nas

Jesteśmy polską marką produkującą kosmetyki do włosów i skóry opracowywane z myślą o naturalnej, skutecznej pielęgnacji. Korzystamy z tego, co oferuje nam natura, nie wahamy się prosić o pomoc specjalistów, troszczymy się o najwyższą jakość produktów i chcemy promować nowoczesne – i przede wszystkim świadome – podejście do dbania o siebie. Piękny wygląd to w dużej mierze zasługa doskonałej kondycji włosów i skóry. Dzięki naszym propozycjom jej utrzymanie przestaje być wyzwaniem.

Co cenimy najbardziej?

Świadomą pielęgnację

Wiemy doskonale, że każdy składnik naszych kosmetyków ma wpływ na włosy i skórę, dlatego dobieramy je bardzo starannie. Nie stosujemy szkodliwych substancji chemicznych, wybieramy naturalne substancje aktywne będące źródłem łatwo przyswajalnych witamin, minerałów i wielu innych mikro- i makroelementów. Linie produktów opracowujemy w taki sposób, by działanie poszczególnych preparatów perfekcyjnie się uzupełniało. Chcemy udowodnić, że świadoma pielęgnacja włosów i skóry głowy w zgodzie z naturalną równowagą PEH wcale nie musi być trudna – wystarczy tylko sięgnąć po odpowiednie kosmetyki!

 

Współpracę ze specjalistami i nowoczesne rozwiązania ​

Nie pozostawiamy nic przypadkowi. Formuły wszystkich produktów Bioelixire opracowywane są we współpracy ze specjalistami, w tym trychologami, w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami, które mają na celu ochronę zdrowia konsumentów. Skład suplementu z serii „Gęste Włosy” został ponadto pozytywnie zaopiniowany przez Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W czasie produkcji wykorzystujemy najnowsze technologie kosmetyczne – wszystko w trosce o to, by nasze produkty były w pełni bezpieczne dla skóry i włosów.

Wysoką jakość​

W tej kwestii nie idziemy na kompromisy. Nasze produkty są stale udoskonalane, by jak najlepiej spełniały oczekiwania klientów. Wszystkie kosmetyki posiadają oznaczenie „cruelty free”, nie dodajemy do nich szkodliwych substancji – ich formuły są wolne od parabenów – i nie wywołują podrażnień. W naszej ofercie znajdziesz szampony pozbawione SLS-ów, które delikatnie myją i pielęgnują skórę oraz włosy. Niektóre linie są w pełni wegańskie – otrzymaliśmy certyfikaty Stowarzyszenia Kosmetyki Bez Okrucieństwa, European Quality For Vegan i ISO 22716.

Doceniamy moc naturalnych składników!

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele cennych właściwości mają składniki pochodzące z natury – i umiemy to wykorzystać. Składy niektórych produktów są aż w 99% naturalne! W naszych kosmetykach znajdziesz substancje aktywne będące bogatym źródłem witamin A, C, D, E, F i z grupy B (w tym biotyny, niacyny i panthenolu), minerałów (m.in. żelaza, cynku, miedzi, siarki, magnezu, potasu, selenu), antyoksydantów, roślinnych fitozwiązków, nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, a także wielu innych wartościowych mikroelementów. Są one niezbędne do tego, by Twoje włosy były piękne, zdrowe, mocne, zachwycały blaskiem, jedwabistą gładkością i cudowną miękkością.

Poczuj się pięknie…
w zgodzie z natura

Dbanie o urodę to przede wszystkim poszukiwanie równowagi między pięknem a zdrowiem. Wygląd skóry i włosów jest odzwierciedleniem kondycji całego organizmu, a także tego, jak podchodzisz do codziennej pielęgnacji. Każdy człowiek jest inny, zmaga się z innymi problemami, ma inne oczekiwania – dlatego opracowaliśmy produkty dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Pomagamy Ci podkreślić naturalne piękno włosów i skóry, a tym samym – poprawić samopoczucie!