Olejki organiczne

Olejki organiczne Bioélixire to kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry, które zawierają aż 99% naturalnych składników. Formuły wszystkich produktów tworzących tę linię bazują na olejach roślinnych oraz emolientach, dzięki czemu mają bardzo silne działanie odżywiające, wzmacniające i regenerujące, a przy tym skutecznie chronią przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Nadają skórze i włosom jedwabistą gładkość, dbają o optymalny poziom nawilżenia, wspomagają szybką odbudowę. Mają właściwości kondycjonujące, co oznacza, że nałożone na pasma, błyskawicznie nadają im wspaniały połysk, miękkość i zdrowy, piękny wygląd.

Kompozycje olejków dopasowane do konkretnych potrzeb

Każdy rodzaj włosów i skóry potrzebuje nieco innej pielęgnacji. Poszczególne oleje roślinne różnią się od siebie właściwościami oraz wielkością cząsteczek, co wynika z tego, jakie kwasy tłuszczowe (jednonienasycone, wielonienasycone oraz nasycone) w nich przeważają – od tego zależy ich zdolność do wnikania w głąb pasm. Zawierają również różne składniki odżywcze, które pomagają radzić sobie z wieloma problemami skóry i włosów. Linia olejków organicznych Bioélixire została przygotowana w taki sposób, by znalazły się w niej propozycje dla nisko-, średnio- i wysokoporowatych pasm oraz każdego rodzaju cery. Dzięki temu będziesz w stanie bez problemu dobrać produkt, który w pełni odpowie na Twoje potrzeby!

Wyjątkowe właściwości roślinnych składników aktywnych

Zawarte w kosmetykach organicznych Bioélixire naturalne olejki roślinne dostarczają włosom i skórze wielu cennych substancji odżywczych. Zawierają witaminy (A, C, D, E, F i K oraz z grupy B, w tym biotynę i panthenol), minerały (m.in. cynk, potas, wapń, żelazo, magnez, miedź), antyoksydanty, fitosterole, fosfolipidy, polifenole, flawonoidy i przede wszystkim bardzo dużą ilość kwasów tłuszczowych: nasyconych i nienasyconych. Wszystkie te składniki są niezbędne do utrzymania włosów i skóry we właściwej kondycji, wspierają też ich odbudowę.

Naturalne piękno na wyciągnięcie ręki!​

Olejki organiczne Bioélixire to uniwersalne kosmetyki, które można stosować jako:

  • serum kondycjonujące – wystarczy nałożyć odrobinę na włosy i pozostawić je bez spłukiwania,
  • booster witaminowy – większą ilość należy pozostawić na włosach na ok. 5 min i zmyć szamponem,
  • olej do olejowania – dużą ilość serum nakłada się na pasma i pozostawia na minimum 30 min lub do całkowitego wchłonięcia, następnie emulguje odżywką i zmywa szamponem,
  • dodatek do odżywek, masek i szamponów poprawiający ich działanie i ułatwiający rozczesywanie.

To naturalny sposób na kompleksową pielęgnację włosów i skóry, dostarczenie im niezbędnych składników odżywczych i błyskawiczne nadanie im wspaniałego, zdrowego wyglądu. Wybierając kosmetyki organiczne, stawiasz na pielęgnację w zgodzie z naturą!