Kultowe „olejki do włosów Bioelixire” mają teraz nową nazwę, która znacznie lepiej oddaje sposób ich działania. To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów – wysłuchaliśmy ich sugestii i postanowiliśmy z nich skorzystać. Teraz każdy ze znanych „olejków Bioelixire”, zarówno tych o pojemności 20 ml, jak i 50 ml, to serum silikonowe lub po prostu serum do włosów Bioelixire, dzięki czemu nikt nie ma wątpliwości, że zawierają one dodatek lekkich silikonów!

Dlaczego nazwa jest tak ważna?

Zmieniając nazwę naszych produktów chcemy podkreślić różnicę, pomiędzy serum do zabezpieczania włosów i końcówek, a olejkiem organicznym. Ten pierwszy zawiera zarówno naturalne składniki aktywne, jak i silikony, dzięki czemu chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, takich jak wiatr, mróz, wysokie temperatury, promienie UV, zanieczyszczenia czy odparowywanie wilgoci. Nasze słynne „olejki silikonowe” nakłada się na ostatnim etapie pielęgnacji. Mają one silne działanie kondycjonujące, nabłyszczające, wygładzające i zmiękczające włosy, co umożliwia uzyskanie efektu tafli. Z kolei olejki organiczne zawierają w swoim składzie aż 99% składników naturalnych i przeznaczone są do stosowania jako booster regenerujący, dodatek do innych kosmetyków lub olejek do olejowania.Różnica między tymi dwoma rodzajami kosmetyków jest bardzo ważna. Osoby, które dopiero zaczynają świadomie dbać o włosy mogą jednak mieć problem z ich odróżnieniem, ze względu na zbliżoną nazwę. Zmieniając ją chcemy ułatwić wybór odpowiedniego produktu i przyczynić się do jeszcze skuteczniejszej pielęgnacji włosów naszych klientek i klientów!

Czy nazwa to jedyna zmiana?

Zmiana nazwy to nie jedyna rewolucja – teraz nasze sera silikonowe mają również nowe, ulepszone składy! Wzbogaciliśmy je w wyższe stężenia naturalnych składników aktywnych, takich jak olejki i wyciągi roślinne, malachit, jedwab, koenzym Q10 czy witamina A. Sera silikonowe Bioelixire są również wolne od szkodliwych substancji mogących wywoływać podrażnienie czy sztucznych konserwantów. Przetestuj nasze „nowe”, kultowe sera silikonowe i przekonaj się, dlaczego podbiły serca tak wielu włosomaniaczek!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *