Zdrowe, gładkie i lśniące włosy – która z nas o nich nie marzy? I czy jest możliwe uzyskanie efektu tafli bez drogich suplementów i zabiegów fryzjerskich? Odpowiedź brzmi: tak! To właśnie z potrzeby zapewnienia szybkiej i dogłębnej pielęgnacji powstała woda lamelarna Bioelixire Expert. Jej lekka, nieobciążająca formuła dokładnie odżywia i wygładza włosy, dzięki wnikaniu substancji aktywnych głęboko w ich strukturę. To wszystko za sprawą lameli, czyli drobnych cząsteczek o silnym działaniu odbudowującym, które rewitalizują łuski włosów i przywracają ich zdrową kondycję. A jakby tego było mało, cały zabieg trwa mniej niż minutę!

Woda lamelarna – jak stosować?

Żeby poprawnie wykorzystać właściwości wody lamelarnej, należy rozprowadzić ją dokładnie na długości pasm włosów po ich wcześniejszym umyciu. Następnie odczekać 15 sekund i dokładnie spłukać kosmetyk. Tylko tyle wystarczy, by uzyskać widoczne efekty wzmocnionych, wygładzonych i lśniących włosów już po pierwszym zabiegu. Wodę lamelarną możesz stosować regularnie lub od czasu do czasu – zależy to wyłącznie od Twoich upodobań i kondycji włosów. Wiele osób obawia się, czy woda lamelarna niszczy włosy. Nic podobnego! Jej regenerujące i odbudowujące właściwości są zbliżone do tych, które posiadają klasyczne odżywki:

  • odżywia włosy,
  • naprawia ich strukturę od wewnątrz,
  • nadaje pięknego połysku,
  • domyka łuski, co chroni kosmyki przed przesuszaniem, utratą koloru czy uszkodzeniami.

Woda lamelarna – składniki aktywne

Woda lamelarna Bioelixire Expert została wzbogacona w naturalne składniki kondycjonujące i wzmacniające włosy. W formule znalazły się m.in. nawilżający kwas mlekowy, regenerujące proteiny roślinne oraz intensywnie nabłyszczające Sodium PCA. Dzięki nim jej użycie jest bezpieczne i przynosi szereg korzyści osłabionym kosmykom, które wymagają silnej dawki składników odżywczych. Dzięki wodzie lamelarnej Bioelixire Expert raz na zawsze pożegnasz suche, zniszczone i matowe włosy, przywracając im jedwabistą miękkość, objętość, gładkość, lekkość i blask. W końcu efekt tafli to nic innego, jak dogłębne odżywienie, nawilżenie i wygładzenie struktury włosów.

Woda lamelarna – opinie

Opinie włosomaniaczek na całym świecie potwierdzają, że woda lamelarna to innowacyjny sposób na uzyskanie spektakularnych efektów bez wychodzenia z domu. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób chętnie sięga po ten produkt obok lub zamiennie z klasyczną odżywką. Choć ich działanie jest bardzo podobne, to właśnie woda lamelarna świetnie sprawdza się w momentach, gdy nie mamy zbyt wiele czasu na pielęgnację włosów. Do wykonania zabiegu wystarczy jedynie kilka sekund, a lotna formuła nie tworzy ryzyka zbędnego obciążenia włosów. Na początku warto jednak przeprowadzić kilka próbnych użyć i nauczyć się odpowiednio korzystać z właściwości wody lamelarnej, ponieważ wodnista konsystencja kosmetyku może mylnie wywoływać potrzebę użycia większej jego ilości, niż jest to niezbędne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *